henvendelse

Den selvejende institution Fredericia Musicalteater
Cvr-nummer: 42031887
Prinsessegade 29
7000 Fredericia

Hovednummer: +45 5373 9600
Billetnummer: +45 5373 9601

Telefonerne er åbne mandag til fredag fra kl. 10:00-14:00
Personlig henvendelse kan ske på vores billetkontor mandag og fredag mellem kl. 10:00-14:00.

Hovedmail: info@fredericiamusicalteater.dk
Billetmail: billet@fredericiamusicalteater.dk

Link til parkering

medarbejdere

Ole Justesen
Administrerende direktør
+45 5373 9600
ole@fredericiamusicalteater.dk

Rob Hartmann
Producent, konstitueret kunstnerisk leder
+45 3162 6860
rob@fredericiamusicalteater.dk

Liv Stevns
Producent
+45 2662 2959
liv@fredericiamusicalteater.dk

Gitte Nikolajsen
PR- og marketingchef
+45 4142 6282
gitte@fredericiamusicalteater.dk

Pia Nørgaard
Billetansvarlig
+45 5373 9600
pia@fredericiamusicalteater.dk

Martin Jensen
Scenemester og lysdesigner
+45 4095 8603
martin@fredericiamusicalteater.dk

Danny Bækmand Testern
Stage Manager
+45 5373 9600
danny@fredericiamusicalteater.dk

bestyrelse

Grete Grünberger Højgaard Frank
Bestyrelsesformand

David Gulløv
Næstformand

Bjørg Gamst
Bestyrelsesmedlem

Finn Muus
Bestyrelsesmedlem

Kenny B. Olsen
Bestyrelsesmedlem

Gitte Nikolajsen
Medarbejdervalgt repræsentant